O MNIE


Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie


Jimmy Page


Cześć! Jestem Jacek, w branży znany jako DJ Jacek P.P. Bycie DJ-em to od wielu lat moja pasja oraz sposób na życie.

The floor is mine
Moje DJ-owanie rozpoczęło się niespodziewanie pewnego wieczoru w klubie, gdy nie mając bladego pojęcia, co to jest konsoleta, po prostu zagrałem, a moje bity postawiły na nogi cały tłum. Od tamtej pory minęło już 20 lat, a przez ten czas stałem się profesjonalnym DJ-em. Do swoich najcenniejszych doświadczeń zaliczyłbym na pewno AfterParty po wyborach Miss Polski w klubie STARS w Toruniu.

Toruń - my space
Byłem DJ-em w topowych toruńskich klubach. Do sławnego „Wiktora" wszedłem w 1998 roku. W międzyczasie serwowałem nowe brzmienia imprezowiczom „Akwarium", „Wodnika" oraz innych modnych miejscówek. W 2000 roku zacząłem współpracować z popularnymi klubami: „Barani Łeb" oraz „Szwejk”. Ta przygoda trwa do dziś. Jestem pomysłodawcą znanych projektów:

  • BITMANIA
  • I LOVE WEEKEND
  • SUMMER IN THE CITY
  • STAGE

które cały czas cieszą się sympatią klubowiczów. W moich rękach znajduje się szeroko pojęte PR tych miejsc. Dbam o wizerunek „Szwejka” oraz „Baraniego Łba” na ich witrynach. Organizuję i promuję eventy, zapraszam VIP-ów. Stale współpracuję z najlepszymi instrumentalistami, wokalistami klubowymi oraz producentami muzycznymi z kraju. Po mojej stronie są też kontakty z mediami takimi jak: Radio Gra, Eska, NightNews, Dniem i Nocą, Klubowa.

Toruń - my space
Moi dotychczasowi współpracownicy to najpopularniejsze twarze branży. Na swoim koncie mam występ z takimi muzykami jak: Peja, Tede, Doniu, Liber, MagEveBee, Bari, Filip Domarski, Tomas (Tamtamitutu), Maleo, DJO, Dominik Chmurski, Mr. DrumR i wieloma innymi. Cały czas jestem w kontakcie z wiodącymi polskimi DJ-ami.
Najlepiej czuję się na imprezach klubowych. Dźwięki, po które sięgam to głównie sety elektroniczne: house i deep house, nu disco, commercial club, electro, RnB, retro. Non stop szukam też świeżych brzmień.
Prowadzę wszelkiego typu eventy firmowe i okolicznościowe, w tym wesela na terenie takich miast jak : Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Sopot, Włocławek, Inowrocław. Świetnie też czuję się w roli konferansjera na imprezach bez muzyki. Mogę się pochwalić wszystkimi koniecznymi do wykonywania „dobrej roboty” uprawnieniami oraz certyfikatami, tj.: ZAiKS, ZPAW, STOART.